Hypotéku vyřídím rychle, protože vím, že vaše vysněné bydlení už čeká

Našli jste dům nebo byt vašich snů, ale nemáte na něj naspořenou celou částku, protože jste nečekali, že „to“ přijde tak brzy? I s tím si umím poradit a pomoci vám. Dokážu zařídit půjčky, úvěry nebo hypotéky velmi rychle.

Z osobní zkušenosti vím, že pružnost a rychlost jsou klíčové aspekty, když řešíte nové bydlení. Někdy může být hypoteční úvěr vyřízen do dvou týdnů, ale někdy se může situace trochu komplikovat, například kvůli bankovním registrům a podobně.Každopádně, mým zájmem a snahou je celý proces urychlit tak, abyste bydleli, stavěli nebo rekonstruovali co nejdříve. Podívejte se, jak probíhá celý proces a neváhejte mne obratem kontaktovat.


Jak to probíhá

01

Osobní schůzka

Sejdeme se v prostředí naší kanceláře, v kavárně nebo na jiném, pro vás v příjemném místě, a probereme vaše POTŘEBY FINANCOVÁNÍ.     

02

Finanční analýza

Následuje vyhodnocení všech informací a NÁVRH NEJOPTIMÁLNĚJŠÍHO ŘEŠENÍ.

03

Představení řešení

Představení finálního finančního produktu a informace k dalšímu postupu. V případě vašeho souhlasu s řešením vypracujeme ŽÁDOST O ÚVĚR. Tento návrh není ještě závazný, je bezplatný a při elektronickém podpisu od něj lze odstoupit do 14 dnů.

04

Schvalování úvěru

V této fázi bude třeba dodat nezbytné podklady požadované bankou (liší se dle konkrétní banky), minimálně potvrzení o příjmech/daňové přiznání, tři výpisy z účtu - a to u všech účastníků schvalovacího řízení úvěru. Cílem je SCHVÁLENÍ ÚVĚRU.

05

Čerpání úvěru

Představím vám proces čerpání úvěru. Moje osobní asistence při nutných úkonech, jako jsou vklady do katastru nemovitostí, osobní jednání v bankách, nutná pojištění a podobně. Snažím se vám CELÝ PROCES ULEHČIT.

06

Bydlíte

Pak už jenom bydlíte a radujete se ze svého nového domova. Můžeme se OPĚT POTKAT, jakmile budete potřebovat pojistit nebo sjednat nový úvěr - třeba na bazén či novou kuchyň. Anebo se uvidíme až za pár let, až vám bude končit fixace.

Máte dotaz?