S jakým pocitem lidé odcházejí - to je pro mě nejpodstatnější

Ne vždy se v každé lidské činnosti daří vše bez komplikací, za které mnohokrát vlastně ani nemůžete. Já se snažím všemu předcházet a na případná úskalí upozorňovat dopředu. Nikdy klientům nepotvrzuji nic, co není ještě na 100 % rozhodnuté a schválené, abychom předešli rozčarování a zklamání.

Jde přeci většinou o vaše bydlení a budoucnost - a s tím se nehazarduje. Důležitá je důvěra, že pro vás odvádím to nejlepší, co jde. O tom mohou něco napovědět i níže publikované reference.

Co říkají klienti, o které jsem se postaral

Pan Korba je profesionál na svém místě. I přes značně složitou situaci bylo financování bytu vyřešeno velice rychle a výhodně. Komunikace s ním byla vždy bezproblémová, naše dotazy pokaždé ochotně a jasně zodpověděl. Nelze jinak, než jeho služby doporučit ostatním.

Děkujeme za vše! Mori

7.2.2022

Pane Korbo,děkujeme Vám za vše při vyřizování hypotéky. Jste profesionál na svém místě!Tomáš Krupička

11.11.2021

Tomáš

Děkujeme panu Korbovi M. za vše co pro nás ohledně hypotéky udělal. S ochotnějším a příjemnějším člověkem ve svém oboru, jsme se ještě nesetkali a zkoušeli jsme opravdu hodně variant !!!!. Dělal vice, než bylo nezbytně nutné v rámci jeho práce, jak je dnes zvykem. Je to člověk, který Vám řekne vše narovinu a hlavně žádné podrazy !!!!! Můžem na jeho osobu vyjmenovat jen samou chválu - ochota, vstřícnost, profesionalita, lidskost a mnohem víc. Prostě člověk se srdcem na pravém místě. Ještě jednou moc děkujeme za vše, co jste pro nás udělal...:-) Mustafovi

21. 02. 2021


 

Jana

S panem Martinem Korbou  jsem byla velice spokojená. Skvělá spolupráce, hypotéku  nám sjednal velmi rychle. Perfektní servis . Veškeré potíže nám pomohl vyřešit. Vždy rychle reagoval na jakékoli naše dotazy Profesionální vystupování a jednání. Mohu vřele doporučit. 

Zdena Hančárová

7.4..2021

Zdena 

Se spoluprací s panem Korbou jsem byl velmi spokojen. Vše probíhalo tak, jak bylo domluveno. Jeho služby mohu všem jedině doporučit. František Hataš

02. 09. 2021

František

Děkujeme panu Korbovi M. za vše co pro nás ohledně hypotéky udělal. S ochotnějším a

S panem Korbou jsem velmi spokojen. Všechno mi podrobně vysvětlil. Navíc je to příjemný člověk. Jan Piskač

07. 09. 2021


 

Jan

Za panem Korbou jsem přišel s žádostí o hypotéku a ze zkušeností s jinými službami jsem čekal, že mne bude opět někdo tlačit do nesmyslných podmínek. Z jednání s panem Korbou jsem byl velice příjemně překvapen, neboť mi vše vysvětlil, řekl jak se věci mají a dokonce jsem si zřídil formu hypotéky, o které jsem ani nevěděl, že existuje. Spolupráci s panem Korbou budu každému jen doporučovat, do ničeho mě netlačil, na rozhodnutí jsem měl čas a jednání vždy probíhalo v přátelském duchu. Mockrát bych chtěl panu Korbovi ještě jednou poděkovat za dnes si myslím netradiční příjemné jednání, které v této době je již možná raritou. Děkuji moc a těším se na další spolupráci Tom Tájovský.

23.06.2021

Tom

Velká spokojenost ve spolupráci s panem Martinem Korbou z Pardubické pobočky. Profesionál ve svém oboru, obrovská  ochota a poradenství. 

Můžu jen doporučit.

12.11.2021

S pozdravem Kovačková

Valentyna

Dobrý den pane Korba, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat, že se mi díky vaší příkladné pomoci a ochotě splnil sen a já si užívám svůj nový domov. Bez spolupráce s Vámi bych dnes ještě určitě nebydlel ve svém. Přeji Vám, ať se Vám daří a ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já. S pozdravem Libor Drábek

12.02.2021
 

Libor

Tady je místo pro další recenzi od Vás :-) . Bude mi potěšením.

Máte dotaz?